NHT Global inovatīvie produkti ir apliecinājuši lielisko tirgus potenciālu, tādēļ NHT Global Eiropā un arī Latvijā ir izvērsusi savu darbību, aizsniedzot jaunus tirgus pasaulē. Kompānijai ir pieredze kopš 2001. gada starptautiskā biznesā. Ar visaugstākās kvalitātes veselības un kosmētikas produktiem kompānija ir pierādījusi un apliecinājusi savu stabilitāti. Kompānija pēc Fortune 2016. gadā tika nominēta par pasaulē 1. straujāk augošo publisko akciju sabiedrību e- komercijas jomā.

E-komercijas modelis Latvijā.

piedāvājam NHT Global produkciju 3 kategorijās:

  •  skaistumkopšana,
  •  dzīvesstils,
  •  veselība

Mēs piedāvājam produktus kā, piemēram, Alura Lux, StemRenu, Restor Vital un Skindulgence® 30 Minute Non-Surgical Facelift  – Skindulgence neķirurģiskā sejas uzlabošanas sistēmu, kā arī daudzi citus. Skaistums un veselība.lv mājas lapā Jūs atradīsiet produktus, kuri visi ir klīniski pierādīti, izmēģināti un tiek plaši rekomendēti visām vecuma grupām gan sievietēm, gan vīriešiem gan bērniem. Kompānijas produktu izvēle tiek balstīta uz inovatīviem pētījumiem veselības un skaistumkopšanas, labsajūtas jomā.

Vēlaties iegādāties mūsu produktus?

Jūs varat iegādāties mūsu produktus šeit, NHT Global oficiālajā interneta veikalā.

Visi pasūtījumi tiek izsūtīti tieši uz Jūsu dzīvesvietu. Ja nebūsiet pilnībā apmierināts/-a, NHT Global piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Visus pasūtījumus tiešā veidā apstrādā mūsu partneris “NHT Global”. Ja Jums ir interese iegādāties produktu, kurš uz doto mirkli nav pieejams interneta veikalā- rakstiet mums.

Iepirkšanās ir vienkārša: iezīmējiet, kuru preci vēlaties, tās daudzumu, dodieties uz grozu. Ja grozā ir ievietots viss ko vēlējāties – spiediet “Check out” un turpmāk aizpildiet ailītes – adrese divās ailēs, maksātājs, maksāšanas veids. Prece Jums tiks piegadāta līdz Jūsu mājvietai, tamdēļ noteikti ierakstiet precīzi tālruņa nr., lai kurjers var ar Jums sazināties par piegādes laiku.

Video angļu valodā par NHT Global kompānijas produkciju:

 Kompānija Nr. 1 pasaulē pēc FORTUNE datiem !

Esam lepni paziņot, ka esam nominēti kā pasaules straujāk augošā kompānija Nr. 1 – tās produkcijas tirdzniecības apgrozījumā.

 

 

© Skaistums-veselība.lv ir neatkarīgs NHT Global produktu izplatītājs 2016